2017. április 13., csütörtök

Wales víťazstvo proti Fidži s veľkými vďaka Dan Biggar

Bez ohľadu na to, ich dopredu musel formovať a ovládnuť. Do rohu je Dan Biggar poslal, kope za lineouts skôr ako v prípade pracovných miest. A po iba šiestich minútach skóroval vyskúšať, útočníci víťazstvo linka-von, riadenie a nastavovanie Ruck, z ktorého Gareth Davies dummied a skočil. Útočníci musí ísť celkom dobre, ak sa skrumáže-napoly v pätách skóre štyri pokusy v troch hrách.

Na druhú stranu, tam bola záležitosť mlyne. Fiji strčil Wales na prvý, vyhral pokutu v druhom a Ben Volavola znížila medzeru. Wales pripustil iný trest ako polovičný úväzok.Skrumáži nemusí byť tak dôležité, ako tomu bolo predtým, pretože tímy môžu nikdy trpieť s kutočný týranie neexistuje - staré náboje do záberu je anatéma - a nikto nemá buď záujem, alebo trpezlivosť nechať predné päť pracovať sami do slepej uličky s opakovaný resetuje.

A predsa mlyn má stále svoju úlohu. Ak Wales sa snaží znížiť hrozbu Fidži bežcov oni potrebovali, aby im lekciu v mlyne. To sa Unibet-Podrobnosti tu nestalo. Práve naopak. Fidži boli dominantnými scrummagers celej vetu zriedka písaný vo svojej histórii ragby.

Druhým problémom pre Wales v tomto pokuse riadi kolektívne vôle a svalu je to, že v rozpore s inštinkty waleskej ragby hráčov [Oni, rovnako ako Fidži, chcel prihrať loptu. Problém bol v tom, že ju vedie zle zámerne príliš často. Niekedy - je potrebné povedať -, to fungovalo skvele, ako čas Biggar a Gethin Jenkins a Alun Wyn Jones dal impulz cez priesmyky k hnutiu, ktoré viedlo k Scott Baldwina pokus

Správa z Warren Gatland v p reambula Svetovom pohári bolo, že v prípade, že hráči si myslel, že bola vážna príležitosť k útoku cez ruku - odkiaľkoľvek - potom to skúsiť. Biggar-Jenkins-AWJ reťazec bol Bohom dané, Welsh pikle v tej najlepšej podobe.

A ako nebezpečne omamný ako slobodu prejavu môže byť.George North skúsil udrel flipu mimo kontakt, je ozdobou, ktorá viedla k problémom. Druhý postreh by Gatland je, že v prípade, že zázrak loptička nie je, potom sa za žiadnych okolností dať do toho.

V prípade pochybností, zavesiť na loptu a ísť k zemi. Nebolo to len North; ctihodný Jenkins prehodil voľný priechod, taky. A v druhom polroku, kedy miera Welsh ovládanie naozaj by sa hodiť ako Fidži dal svoje všetko v prenasledovania, AWJ zo všetkých ľudí stratil loptu v kontakte.

a James Hook, na ktoré výraz "držať sa herného plánu" sa nikdy moc zmysel, stratil loptu príliš.Hra prísnou kontrolou nemôže vyrovnať s skrumá že v ústraní a loptu bobbling do rúk tých najlepších oportunistov v hre.

Vzhľadom k prekážkam, Wales darilo sa vyškriabať na víťazstvo, ale sotva pozrel ako tím na druhom mieste na svete. Kým je poradie počítač dostal nový program alebo čip, alebo spadol na zem, tam je malý zmysel udania spoľahlivosť, aké to prináša v tejto záležitosti svetového poriadku rugby.

Napriek tomu, vedieť, že niečo naprogramovať možné vrátiť späť v okamihu by mali slúžiť ako uistenie, že tento obchod Svetový pohár zostáva veľmi ľudská záležitosť.Reality, ako Stuart Lancaster je upozornenie cez všetky a rôzne, môžu byť kruto vzdialené od hlavného plánu.

Wales boli uložené hráči, ktorí by mohli vyhnúť sa z ťažkostí. Matthew Morgan je tak malý, že je to na nezaplatenie aktív, ukazovateľ na budúcnosti, kedy hráči môžu kačacím alebo nora svoju cestu von z dosahu obrov. Bezpečnosť sa chystá pos lať rugby späť dole vo výške a zajtra by mohlo byť Morgan, plný spätný ktorý priniesol rozpustilo ľahké úľavu búrke pred sebou.

Aj keď sa pozrel do jeho 22 a videl len biele košele rúti na jeho podivné sivé jedného - určite to nebol ten deň zobrať punt na obchodné predaja back-up kit - vzal riziko a bežal.A vyhral sám penaltu.

Je pravda, že keď rozhodca, John Lacey, ktorý nie je nikdy chce nechať hra vyvíjať v rozpise, fúkal, bolo dotyk a ísť či by postihovať šedej alebo bielej. Išlo to cestou do drzý mladík.

Nie drzá vôbec bolo Biggar, ktorý sa opäť krásne kopol.Napodiv, Biggar nebol v jeho najlepších naháňa svoje vlastné pramice - jedného zo svojich špecialít.


- ale to bola hra, ktorá vzdorovala nič predpísané

Miesto burcoval dav jeho chytanie jeho vlas tné up-and -unders, Biggar bol pán Sensible a pokojne pristál na jeho miesto kopy.

Ben Volavola, vzrušujúce, drzá mimo polovica v jeho vlastnej pravý, nemohli odpovedať Biggar presnosti.

Wales vyhral potom, tým, že je smerodajná - ale nie v miestach, ktoré sa predpokladať, aby ich značky. Najlepšie položený plány a tak ďalej. Jediný, kto je teraz tešiť deväť dní odpočinku pred Austrálie.

Unibet-Viac informácií

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése